Ülke değiştir | İletişim | Site Haritası
Spainbusiness

İspanyol ortak mı arıyorsunuz?

Foods Wines from Spain
Interiors from Spain
Tüketim malları
Moda

Mango quemepongobymango.com mikrositesinin üçüncü sezonunu piyasaya sürdü

Yazar: VMT
kaynak: VMT  
Tarih: 03/10/2008

Katalan moda firması Mango; Almanya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Estonya, Fransa, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İspanya, Letonya, Lituanya, Malta, Polonya, Portekiz, Singapur, Tayland ve Türkiye’de hizmet verecek olan quemepongobymango.com mikrositesinin üçüncü sezonunu piyasaya sürdü.

 

Bu sezon, Mango mikrositesini yeniledi ve siteye yeni bölümler ekledi. Her hafta yeni videoların ve Styling tips bölümünde farklı stil tavsiyeleri görülebilecek. Mix and match bölümündeki değişik stillerin karıştırılması üzerine tavsiyelerle, her mekâna uygun başarılı stil ipuçları verilecek. Bayanlar, Be a model bölümüne kendi fotoğraflarını yükleyebilecek ve kazananlara ödül olarak Barselona’da profesyonel bir fotoğrafçı tarafından fotoğraflarının çekilmesi imkânı verilecek. Meet the models’da ise Mango müşterisi bayanlar Mankenlerin kampanyalarıyla ilgili haberleri okuyup onların zevkleri, kişilikleri ve profesyonel yaşamları hakkında bilgiler edinebilecekler.

 

Sitedeki diğer bir yenilik de Chic city rehberi. Time Out dergisi işbirliğiyle hazırlanan bu rehberde turistik mekânlarla ilgili tavsiye ve adreslerin yanı sıra en iyi otel, restoran bilgileri ve dünyanın sekiz farklı yerindeki alışveriş merkezleriyle ilgili haberler yer alacak.
kayıtlar
Yasal uyarı  |  Gizlilik Politikası