Ülke değiştir | İletişim | Site Haritası
Spainbusiness

İspanyol ortak mı arıyorsunuz?

İspanya, hayat için teknoloji
Study in Spain
Hizmetler
Hizmetler

İspanyol Tasarruf Fonu La Caixa İstanbul’da bir temsilcilik açıyor

Yazar: vmt
kaynak: VMT  
Tarih: 20/04/2009

 

Caixa’nın Genel Müdürü Juan María Nin tasarruf fonunun Euro-Akdeniz projesi çerçevesinde aralarında Türkiye’nin de bulunduğu bazı ülkelerde yeni ofisler açacağını bildirdi. Europress’den alınan haber doğrultusunda Katalan şirket Caixa Türkiye’deki ilk Ofisini İstanbul’da açmaya hazırlanıyor.

Barselona’da düzenlenen, Euro-Akdeniz bölgesinin finans ve politika dünyasını bir araya getiren Euromed Konferansının kapanışında görüşlerini bildiren Bay Nin Euro-Akdeniz bölgesinin %60’ının güney sahillerinde bulunduğunu ve bu bölgelerdeki iş imkânlarının da ne denli geniş olduğunu sözlerine ekledi.

Nin, “bu konferansta finans sektörü Euro-Akdeniz sürecine verdiği desteği gösterdi” yorumunu yaptı ve “sektörde yer alan ve bu topraklarda bulunan” tasarruf fonlarının “bu konuda destek vereceğine söz verdiğinin” bu konferansla anlaşıldığını da ekledi.

100’den fazla üyesi ve 200.000 den fazla şubesi ile Imca’nın Başkanı ve Ceca’nın Genel Müdürü José Antonio Olabarrieta Akdeniz’in kuzeyinde ve güneyinde işbirliğinin ne denli önemi olduğunu vurgulayarak küresel bir çevrede bunun ne denli “temel” bir gereklilik olduğunun altını çizdi.
kayıtlar
Yasal uyarı  |  Gizlilik Politikası