Ülke değiştir | İletişim | Site Haritası
Spainbusiness

İspanyol ortak mı arıyorsunuz?

Foods Wines from Spain
Interiors from Spain
Hizmetler
Hizmetler

Técnicas Reunidas yeni yıla dikkatini gelişmekte olan ülkelere vererek başlıyor

Tarih: 11/01/2010

Ahorro Corporacion analizcilerine göre 6,000 milyon avroyu aşan bir sipariş listesi ile 2009 yılını kapatan petrol altyapılarını tasarım ve inşası üzerine uzmanlaşmış İspanyol mühendislik grubu Técnicas Reunidas Borsa’da yaşanan yeni bir revalüasyonla % 129,75 ile Ibex’de değeri en fazla artan şirket oldu.

Bu olumlu verilere en iyi şekilde açıklayan göstergelerden biri de petrol tüketimindeki artışa bağlı olan ve gelişmekte olan ülkelerde yaptığı üretimlerdeki yükselme.

Técnicas Reunidas geçtiğimiz bir buçuk ay içerisinde üç önemli kontrat ile aldığı siparişleri daha da arttırdı; Petroperu için Talara Rafinerisinin yenilenmesi işi, Galp Energia için Portekiz’de Sines Rafinerisinin genişletilmesi ve yenilenmesi işleri ve son olarak Türk Petrol Şirketi Tüpraş için İzmit Rafinerisinin modernizasyonu işi. Tüm bunlara 2009’un ilk dokuz ayında aldığı aynı önemdeki işleri de eklemek gerekir. Bunlar arasında; Suudi Arap Satorp için Al Jubail Rafinerisi projesi, Birleşik Arap Emirliklerinde ADCO için SAS alanı geliştirilmesi, İspanya’da Gascan için Arinaga’da sıvı gaz terminali ve yine İspanya’da Alpetrol için gaz depolama ve dağıtım deniz terminali işlerini sayabiliriz.
kayıtlar
Yasal uyarı  |  Gizlilik Politikası