Ülke değiştir | İletişim | Site Haritası
Spainbusiness

İspanyol ortak mı arıyorsunuz?

İspanya, hayat için teknoloji
Study in Spain
Hizmetler
Hizmetler

Mecalux Türkiye'deki ilk şubesini açtı

Tarih: 14/11/2011

 

Depolama sistemlerinde uzman Mecalux (www.mecalux.es) Türkiye'deki ilk şubesini açtı. Hızla gelişmekte olan Türkiye pazarında hizmet veren şirketlere yönelik çözümler sunan İspanyol şirketin yetkilisi Javier Carrillo "Türkiye önümüzdeki yıllarda birçok iş imkânları yaratacak bir ülke" diyerek yaptığı açıklamada her yıl artan talep doğrultusunda şirketin İstanbul'da bir temsilcilik açmaya gerek duyduğunu belirtti.

 

Mecalux Türkiye temsilciliği bu sene kendi tanıtımı için 8-10 Aralık tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen ve geçen sene dünyanın dört bir yanından 112 şirketin katıldığı ve 8.000 kişinin ziyaret ettiği Logitans lojistik fuarına katılacak.

 

Türkiye'deki başlıca müşterilerinden, Türk pazarının temizlik ve hijyen kimyasal ürünler üreticisi Hayat Kimya için inşa ettiği platform dünyanın en büyük lojistik platformlarından biri. 250.000 m2'lik inşaatı bitmiş bir tesisin içine 12.500 m2'lik bir alana kurulu deponun yüksekliği 45 metre ve İspanyol firma tarafından depo kendi kendine enerji üreten son teknolojik ürünlerle donatıldı.
kayıtlar
Yasal uyarı  |  Gizlilik Politikası