Spainbusiness

İspanya´dan Türkiye´ye Tasarım (İstanbul, 10-12 Aralık 2014)

İlk gerçekleştirilme tarihi: 10/12/2014
Kayıt: 05/11/2014 - 24/11/2014

Bilgi:

İspanya Ticaret ve Yatırım Ajansı (ICEX) ve İspanya Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Ataşeliği İstanbul Ofisi işbirliğinde, 10 – 12 Aralık 2014 tarihleri arasında, İstanbul´da, “İspanya´dan Türkiye´ye Tasarım” etkinliği gerçekleştirilecektir.

 

Bu sene 3'üncüsü düzenlenen “İspanya´dan Türkiye´ye Tasarım” etkinliği, katılımcı Türk firmalarına, Endüstriyel Tasarım, Ürün Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı ile Yenilikçi Ürün Tasarımı Danışmanlığı konularında faaliyet gösteren İspanya`nın önde gelen ödüllü firmaları ile yakından tanışma ve işbirliği fırsatları sunmayı hedeflemektedir.

 

Aşağıda bilgileri bulunan katılımcı İspanyol tasarımcılar, kendileriyle ikili görüşme yapmak isteyen Türk Firmaları ofislerinde 11 ve 12 Aralık tarihlerinde ziyaret edecektir.

 

İlgili Türk firmaların ikili görüşme talepleri doğrultusunda, ekte bulunan Kayıt Formu´nu İngilizce olarak eksiksiz doldurarak en geç 24 Kasım 2014 Pazartesi gününe kadar tarafımıza göndermesi gerekmektedir.

 

 

Crous Calogero SCP

www.crouscalogero.com 

Endüstriyel tasarım ve ürün tasarımı konusunda esprili yaklaşımı ile öne çıkan firma; aydınlatma, obje, banyo ve dış mekan mobilyaları vb. ürünlerin tasarımını yapmakta olup aynı zamanda Üniversitelerin Tasarım Bölümlerinde seminer ve eğitimler vermektedir. Çalışmaları 2012 ve 2014 yıllarında Delta Tasarım Ödülü almıştır.

 

Magma Design, S.L.

www.magmadesign.net 

Endüstriyel tasarım alanında geniş bir yelpazede hizmet veren firma; ambalaj, ulaşım araçlar, ofis ve ev mobilyaları, fuar mimarisi, vitrifiye, sinyalizasyon, ev ve tüketici elektroniği vb. ürünlerin tasarımını yapmakta olup aynı zamanda yenilikçi ürün tasarımı danışmanlığı yapmaktadır. Özellikle Ambalaj tasarımı alanında pek çok ödüllü çalışması bulunan firmanın ödülleri arasında, Hispak ve Delta Tasarım Ödülleri bulunmaktadır.

 

Mormedi, S.A.

www.mormedi.com 

Endüstriyel tasarım, yenilikçi ürün tasarımı, iç mimari ve kurumsal kimlik tasarımı konusunda faaliyet gösteren firma; ulaşım araçları, beyaz eşya, kurumsal ofis, mağaza tasarımı tüketici elektroniği vb. ürünlerin tasarımını yapmakta olup aynı zamanda yenilikçi ürün tasarımı danışmanlığı yapmaktadır.  Pek çok ödüllü çalışması bulunan firma, 2013 yılında Red Dot Tasarım ödülü almıştır.

 

Stimulo Design, S.L. 

www.stimulo.com

Ürün tasarımı ve yenilikçi ürün tasarımı konusunda faaliyet gösteren firma; iç mekan, dış mekan ve sokak aydınlatması, küçük ev aletleri,  ofis mobilyaları, ambalaj vb. ürünlerin tasarımını yapmakta olup aynı zamanda yenilikçi ürün tasarımı danışmanlığı yapmaktadır.  Pek çok ödüllü çalışması bulunan firma 2014 yılında, Arzum için yaptığı Okka kahve makinesi ile Red Dot Tasarım Ödülü almıştır.

 

Tíscar Design, S.L.     

www.carlostiscar.com

Endüstriyel tasarım ve ürün tasarımı konusunda faaliyet gösteren firma; çocuk ürünleri, ev, ofis ve banyo mobilyaları, ev gereçleri, endüstriyel mutfak aletleri vb. ürünlerin tasarımını yapmakta olup aynı zamanda firma kurucusu Carlos Tíscar, Valencia Tasarımcılar Derneği başkanıdır. Pek çok ödüllü çalışması bulunan firmanın ödülleri arasında, Neocon Inovasyon ve Delta Tasarım Ödülleri bulunmaktadır.

 

 

Ayrıca, bu etkinlik vesilesiyle, İspanya Büyükelçisi Ekselansları Sn. Rafael Mendivil Peydro, 10 Aralık 2014 çarşamba günü, İspanyol firmalarının sunumlarını takiben gerçekleşecek bir kokteyl verecektir. Sunumlara ve takiben gerçekleşecek kokteyle katılım için ön kayıt zorunluluğu bulunduğundan lütfen aşağıdaki mail adresi ile iletişime geçiniz.

 

 

İspanya Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Ataşeliği

Yetkili kişi: Emek Gizem Meral

Tel: (00/90- 212) 296 61 61 Dahili: 118 – 119 – 121

Fax: (00/90- 212) 296 88 30


Bağlantı bilgileri


Organizatör kurum
ICEX España Exportación e Inversiones
Adres: Paseo de la Castellana 278
28046  (MADRID)
Tel: 900 349 000
İnternet Sayfası: http://www.icex.es
Elektronik posta: informacion@icex.es


<< Geri dön                    Yazdır >>